AGRONOM/AGRONOMKA

zd_sloupnice.jpg Kontaktovat personalistu

ZD Sloupnice

Moderní prosperující podnik využívající inovativní postupy a nejnovější technologie hospodaří na přibližně 3000 hektarech zemědělské půdy.

Typ práce: Práce na plný úvazek
Lokalita: Sloupnice

Jsme moderní prosperující podnik, využívající inovativní postupy a nejnovější technologie, který hospodaří na přibližně 3000 hektarech zemědělské půdy a obsazujeme volnou pracovní pozici: Agronom – agronomka.

Jaká bude Tvoje náplň práce?

  • Odpovědnost za agrotechniku, termíny, osevní postup
  • Zajišťovaní osiv, hnojiv a POR
  • Vedení zákonných evidencí
  • Zajišťování souladu s legislativou (DZES, …)
  • Práce v LPIS – zajišťování souladu pole/evidence/osev
  • Spolupráce na pozemkových záležitostech
  • Úzká spolupráce s vedoucím mechanizace při plánování polních prací
  • Rozvoj a iniciace inovací rostlinné výroby v našem podniku

Co Ti nabízíme?

  • Náročnou, ale zajímavou práci v perspektivní společnosti na plný úvazek
  • Motivující platové ohodnocení
  • Možnost seberealizace, profesního a osobnostního růstu
  • Pravidelná školení a vzdělávací kurzy
  • Dynamický mladý pracovní kolektiv s tahem na bránu
  • Zázemí stabilního podniku s dlouholetou tradicí
  • Služební notebook, telefon a služební automobil
  • Přidělení podnikového bytu
  • Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů (např. týden dovolené navíc, penzijní připojištění, stravování, zvýhodněné mobilní tarify pro rodinu a další)

Co od Tebe očekáváme?

  • SŠ/VŠ v zemědělském oboru
  • Řidičský průkaz sk. B, (T výhodou)
  • Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost a loajalitu
  • Znalost práce na PC – MS Office, LPIS, …
  • Zájem o obor a rozvoj moderních postupů hospodaření, včetně precizního zemědělství

Pokud máte zájem u nás pracovat, kontaktujte Ing. Jana Stránského na telefonu: 604 297 672.