SAMOSTATNÝ ODBORNÝ PRACOVNÍK

Typ práce: Práce na plný úvazek
Lokalita: Ivanovice na Hané

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání zemědělského směru,
  • praxe v rostlinné výrobě,
  • řidičský průkaz B,
  • samostatnost, odpovědnost,
  • trestní bezúhonnost.

Pracovní náplň:

  • práce při provádění polních pokusů (zakládání, udržování, sklizeň a posklizňové rozbory),
  • příprava a rozbory rostlinných a půdních vzorků,
  • hodnocení pokusů,
  • zjišťování morfologických, technologických a botanických ukazatelů,
  • účastnit se kurzů, školení a jiných vzdělávacích aktivit souvisejících s výkonem funkce.

Nabízíme:

  • HPP,
  • různorodou zajímavou práci,
  • příležitost k dalšímu odbornému růstu,
  • zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, telefon, „sick days“, příspěvek na penzijní připojištění a na stravování).

Vítána:

  • praxe v polním pokusnictví nebo zemědělství,
  • osvědčení pro práci s přípravky na ochranu rostlin,
  • řidičský průkaz T,
  • základní znalost Aj.

Odměňování dle mzdových tarifů + osobní ohodnocení.

Nástup možný ihned.

Nabídky obsahující životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů zasílejte na e-mail: stanislav.hudec@vurv.cz

Další informace Ing. Stanislav Hudec (vedoucí pokusné stanice), tel.:  702 087 725