TECHNOLOG ZPRACOVNY RYB

logo_rybnikarstvi_pohorelice.png Kontaktovat personalistu

Rybníkářství Pohořelice a.s.

Firma Rybníkářství Pohořelice a.s. aktuálně obhospodařuje cca 1 409 ha vodní plochy, což představuje 145 nádrží na území 10 obcí s rozšířenou působností v rámci Jihomoravského kraje.

Typ práce: Práce na plný úvazek
Lokalita: Pohořelice

V současné době hledáme vhodné kandidáty na pozici technologa a zároveň zástupce vedoucího zpracovny ryb firmy Rybníkářství Pohořelice a.s. Tato firma se zaměřuje na chov a zpracování sladkovodních ryb.

Popis pozice:

  • Technolog je nedílnou součástí provozu zpracovny ryb. Odpovídá za dodržování hygienických předpisů a je zodpovědný za dodržování principu HACCP a výrobních postupů. Je zodpovědný za příjem a kontrolu kvality surovin. Je zodpovědný za plnění legislativních požadavků. Realizuje výrobu a vývoj výrobku ze sladkovodních ryb. Odpovídá za vedení příslušné dokumentace.

Náplň práce:

  • plnění interních ověřovacích postupů v provozu,
  • pravidelná kontrola provozu, kontrola technologických postupů,
  • vývoj výrobku ze sladkovodních ryb a inovace výrobku,
  • vedení a tvorba příslušené dokumentace HACCP, IFS a interní dokumenty,
  • kontrola kvality surovin na příjmu.

Požadujeme:

  • praktické znalosti problematiky složení potravin, řízení výroby a kvality; znalost standardů kvality (HACCP, IFS) a příslušné právní předpisy, znalost potravinářské legislativy – jsou výhodou
  • znalost balíčku MS. Office, práce s PC,
  • samostatnost a rozhodovací schopnosti, vedení pracovního kolektivu,
  • inovativní a proaktivní přístup s chutí sledovat aktuální trendy v potravinářství.

Nabízíme:

  • kvalitní zapracování, možnost dalšího vzdělávání formou školení,
  • možnost realizace vlastních nápadů, vývoj nových výrobků ze sladkovodních ryb,
  • práce na plný úvazek,
  • dovolenou 5 týdnů,
  • příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění,
  • příspěvek na stravu formou stravenového paušálu,
  • nákup firemních výrobku za výhodnou cenu,
  • mzdové ohodnocení s přihlédnutím k praxi v oboru.