POLNÍ POKUSNÍK/POKUSNICE

staphyt.png Kontaktovat personalistu

Staphyt

Diagnostická, zkušební a poradenská činnost v ochraně rostlin a ošetřování rostlin, rostlinných produktů, objektů a půdy proti škodlivým organismům přípravky na ochranu rostlin nebo biocidními přípravky.

Typ práce: Práce na plný úvazek
Lokalita: Měnín

Firma Staphyt.s.r.o. hledá do svého týmu polního pokusníka/pokusnici

Náplň práce:

  • Podílet se na zakládání, ošetřování, hodnocení a sklizni pokusů jak na polních plodinách, tak také na ovoci a zelenině.
  • Laboratorní vyhodnocování: obsluha jednoduchých laboratorních přístrojů.
  • Balení a posílání vzorků naším klientům.
  • Práce probíhá v terénu, ale také v laboratoři a v kanceláři pokusnické stanice v Měníně (okres Brno-venkov).

Očekáváme:

  • Ukončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání výhodou.
  • Přehled v oblasti agronomie, ochrany plodin a znalost principů polního pokusnictví.
  • Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, znalost AJ výhodou.
  • ŘP sk. B podmínkou, T a C je volitelné.
  • Osvědčení o používání přípravků na ochranu rostlin výhodou.
  • Znalost lokálních podniků a soukromých zemědělců výhodou.

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Výhodné platové podmínky v mezinárodní společnosti.

Nástup:

  • Únor/Březen, dle dohody.

Měnín 569, 664 57 Měnín