PROCESNÍ INŽENÝR / TECHNOLOG MONTÁŽE

Typ práce: Práce na plný úvazek
Lokalita: Brno

Náplň práce:

  • Zastřešování sériové i prototypové výroby hydraulických motorů.
  • Připravuje a zavádí nové procesy včetně technologické dokumentace montáže v rámci montážních linek a montážních pracovišť. Veškeré procesní kroky a dokumentace je spravována v centrálním IT systému montáže.
  • Zpracovává a navrhuje logistické toky na montáži včetně jednotlivých rozmístění pracovišť.
  • V rámci projektu Cleanliness řídí koncepční projekty spojené se zvýšením úrovně čistoty v rámci procesu montáže.
  • Správa, údržba a analýza databází na zařízeních spojených s montáži (testy, Poka-yoke).
  • Spravuje SW část hydraulického testovacího stendu – kalibrace, nové verze SW, konzultace úprav s dodavatelem...
  • Příprava a realizace úkolů ze změnového řízení.
  • Zpracování požadavků pro nákup nástrojů, nářadí a pomůcek pro montáž.
  • Spolupráce na realizaci nových projektů = nové výrobky/procesy.
  • Zpracovává technické specifikace a připravuje nové projekty na zvyšování produktivity a kvality.
  • V rámci programu Industry 4.0 se podílí na vytváření sledování klíčových ukazatelů montáže v reálném čase pomocí centralizace veškerých montážních dat (DataHub) – na základě těchto dat se definují další kroky zlepšování procesu.

Nabízíme:

  • Podíly na zisku.
  • Příspěvek na penzijní/ životní pojištění.
  • Příspěvek na dopravu.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Příspěvek na obědy v naší jídelně.
  • Cafeterie Benefit plus.
  • Výhodné tarify Vodafone, zvýhodněné produkty Komerční banky.
  • Možnost zřízení karty Multisport.
  • Společenské akce a teambuildingy.
  • Podporu v odborném rozvoji.

Očekáváme:

  • SŠ nebo VŠ - technický obor (v případě SŠ min 3 roky praxe, v případě VŠ možné i absolvent).
  • Zkušenosti s elektrotechnickými řešeními (min. základyelektrotechniky).
  • Zkušenosti s tvorbou technické dokumentace a jejího zavádění na pracovišti výhodou.
  • Velmi dobrá znalost práce na PC.
  • Komunikativní znalost angličtiny podmínkou.
  • Zkušenost při práci s LabVIEW apod. výhodou.