KOORDINÁTOR KVALITY

Typ práce: Práce na plný úvazek
Lokalita: Lipník nad Bečvou

Náplň práce:

  • Tvorba interních směrnic, norem systému kvality a zajišťovat jejich dodržování.
  • Vedení HACCP týmu, komunikace se zákazníky a dodavateli.
  • Zodpovědnost za řízení reklamací, analýzy trendů, neshod a nápravných opatření, dokumentaci IFS, HACCP, BIO, metrologii, DDD.
  • Odpovědnost za zajišťování laboratorních rozborů, vyhodnocování výsledků, provádění nápravných opatření.
  • Vykonávat interní audity a zpracovávat a vytvářet akční plány z auditů.
  • Aktualizovat a vytvářet produktové specifikace.
  • Kontrola specifikací vstupních surovin a obalových materiálů pro výrobu potravinářských produktů.
  • Zajišťovat školení v oblasti kvality a školení systému kvality napříč podnikem.
  • Zastupovat společnost při úředních kontrolách a externích auditech

Požadujeme:

  • Vzdělání VŠ/Vyšší odborné vzdělání v oboru technologie potravin.
  • Praktické znalosti problematiky složení potravin, řízení výroby a kvality; znalost standardů kvality (HACCP, IFS, certifikace BIO) a příslušné právní předpisy.
  • Profesní zkušenosti - min. 2 roky praxe v oblasti kontroly kvality a potravinářství.
  • Znalost balíčku MS. Office.
  • Jazykové znalosti - čeština - úroveň C, angličtina - úroveň B, polština - výhodou.

Nabízíme:

  • mzdové ohodnocení s přihlédnutím k praxi v oboru,
  • pružná pracovní doba,
  • stravenkový paušál,
  • 5 týdnů dovolené,
  • ožnost kariérního růstu,
  • mobilní telefon, notebook.