strom_praha.jpg OBSLUHA SAMOJÍZDNÉHO DEMO POSTŘIKOVAČE

Kontaktovat personalistu

STROM PRAHA a. s.

Výhradní dovozce celého sortimentu výrobků John Deere v oblasti zemědělské, zahradní a komunální techniky pro Českou republiku.

Typ práce: Práce na plný úvazek, Lokalita: ČR / vloženo 10. 5. 2019

OBSLUHA SAMOJÍZDNÉHO DEMO POSTŘIKOVAČE

Náplň práce:

  • obsluha nejmodernějších samojízdných postřikovačů v rámci celé ČR,
  • prezentace předváděných strojů zákazníkům,
  • přesuny postřikovačů dle požadavků prodejní sítě napříč celou ČR,
  • účast na výstavách.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání nebo vyučení s maturitou,
  • ŘP skup. B, T,
  • zkušenosti s obsluhou tažných nebo samojízdných postřikovačů podmínkou,
  • uživatelskou znalost PC,
  • přátelský přístup k moderním technologiím –strojové GPS navigace, mobilní technologie.

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti,
  • odborné zaškolení,
  • plnou podporu servisních a prodejních středisek,
  • práci se špičkovou zemědělskou technikou a moderními technologiemi,
  • dobré finanční ohodnocení,
  • 5 týdnů dovolené, stravenky,
  • mobilní telefon, notebook.