x.jpg ZOOTECHNIK/ZOOTECHNIČKA

Kontaktovat personalistu

Zemědělské družstvo Velká Losenice

Družstvo provozuje rostlinnou i živočišnou výrobu se specializací na pěstování brambor s množením uznané sadby vyšších stupňů a na chov skotu červenostrakatého plemene s produkcí mléka i masa.

Typ práce: Práce na plný úvazek, Lokalita: Velká Losenice / vloženo 29.4.2019

ZD Velká Losenice (okres Žďár nad Sázavou) přijme úsekového ZOOTECHNIKA/ČKU

Náplň práce:

  • hledáme zootechnika/zootechničku do provozu ZD Velká Losenice na farmu s chovem skotu (ČESTR) - všechny kategorie.

Nabízíme:

  • zaměstnání na HPP/ zkrácený PP,
  • 25 dní dovolené a volné víkendy (pouze každý třetí služba),
  • příspěvky  na stravu, cestovné a  důchodové pojištění,
  • výborné finanční ohodnocení.

Nástup možný ihned.

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání v zemědělském oboru,
  • zodpovědnost,
  • samostatnost,
  • ochotu učit se novým věcem,
  • vhodné i pro absolventy.