ukzuz.jpg ZBOŽÍZNALEC

Typ práce: Práce na plný úvazek, Lokalita: Praha / vloženo 24.4.2019, platná do:  23. 05. 2019

Sekce zemědělskách vstupů, Oddělení krmiv vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici
ZBOŽÍZNALEC

Náplň práce:

  • Provádění hodnocení jakosti krmiv včetně vystavování posudků a fakturace výsledků analýz, archivace a likvidace vzorků krmiv;
  • Provádění mikroskopiky krmiv;
  • Sledování a vyhodnocování vývoje kvality a nezávadnosti zemědělských výrobků nebo vstupů do zemědělství;
  • Zajišťování příjmu vzorků pomocí programu LAB;
  • Vyhodnocování výsledků kontroly laboratorních rozborů krmiv;
  • Spolupráce při zpracování výsledků a zpráv a tvorbě databáze krmných surovin, o jakosti krmiv atd.;
  • Vykonávání samostatné systémové činnosti při tvorbě opatření s celostátní působností na úseku hodnocení krmiv;
  • Spolupráce při zpracování metodických pokynů pro hodnocení krmiv a doplňkových látek a kontrola jejich plnění.

Požadavky:

  • Minimálně bakalářské vzdělání, nejlépe zemědělského zaměření;
  • Uživatelská znalost PC (zejména znalost MS Office);
  • Pečlivost, samostatnost, spolehlivost.

Nástup: červen 2019 (nebo dle dohody).

Pracovní poměr: doba určitá, zástup za dlouhodobou nemoc (po vzájemné dohodě možnost změny pracovního poměru na dobu neurčitou).

Pracovní úvazek: 40 hodin týdně, lze i zkrácený úvazek.

Pracovní doba: pružná.

Platové zařazení: plat podle zákona č.262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízení vlády č.304/2014 Sb., o platových poměrech státních zaměstnanců, ve znění pozdějších předpisů, 11. platová třída.

Místo výkonu práce: Za Opravnou 4/4, Praha, 150 06.

Nabízíme: 25 dní dovolené + 5 dní indispozičního volna navíc, příspěvek na stravování formou stravenek, příspěvek na kulturní, sportovní a rekreační aktivity, možnost využití rekreačních a ubytovacích zařízení organizace, stabilitu zaměstnání.