Kleffmann_Group.jpg STÁŽ – MARKETINGOVÝ VÝZKUM SE ZAMĚŘENÍM NA ZEMĚDĚLSTVÍ

Kontaktovat personalistu

Kleffmann Group, s.r.o.

Váš hlavní zdroj informací o zemědělských trzích po celém světě.

Typ práce: Stáž, Lokalita: Brno / vloženo 3.4.2019

Zajímá Vás zemědělství a chcete zužitkovat své vědomosti? Chcete získat zkušenosti a okusit zodpovědnost profesionální práce ve výzkumu trhu? Chcete využít své profesionální vystupování a uplatnit výborné komunikační schopnosti?

Jsme společností, která již 25 let sbírá data o zemědělských trzích po celém světě. Našim klientům poskytujeme informace jak o vývoji na trzích s přípravky na ochranu rostlin, tak o trzích s osivem, hnojivy a zemědělskou technikou. Každoročně provedeme více než 200 000 rozhovorů s farmáři a zemědělskými experty na celém světě a takto získané informace transformujeme do marketingových řešení našich klientů.

V tříměsíční stáži ve společnosti Kleffmann Group v Brně se dozvíte, jak probíhá marketingový výzkum v mezinárodní firmě, jak jsou organizovány sběr a analýza dat a jakým způsobem komunikujeme získané informace našim klientům. Naučíte se, jak efektivně strukturovat a pracovat  s výsledky našich výzkumů, aby ze zdánlivě nesouvisejících dat vzniklo doporučení pro marketingovou strategii. Uplatníte rovněž vaše komunikační schopnosti při telefonickém i osobním jednání s respondenty, tazateli i s týmem operátorů v call-centru. Vyzkoušíte si, jaké to je, pracovat ve středně velkém týmu a co všechno obnáší příprava klíčových projektů sezóny. Dáme Vám možnost získat cenné zkušenosti z reálného prostředí mezinárodní firmy.

Pro tuto pozici požadujeme:

  • skvělé ovládání českého jazyka,
  • docházku v době stáže min. 30 hod. týdně (HPP 40 hod. týdně),
  • uživatelskou znalost balíčku programů MS Office,
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni ,
  • studium se zaměřením na zemědělství, marketing, sociální a marketingový výzkum je výhodou.

Chcete nastartovat kariéru ihned po ukončení studia? My Vám dáme příležitost. 

Sdílejte tuto nabídku se svými přáteli

Další nabídky od firmy Kleffmann Group, s.r.o.

Žádné další nabídky práce nejsou k dispozici.