envites.jpg OBCHODNĚ-TECHNICKÝ PRACOVNÍK ODDĚLENÍ TECHNOLOGIE VOD

Kontaktovat personalistu

ENVITES, spol. s r.o.

ENVITES, spol. s r.o. vyvíjí a vyrábí špičková zařízení pro tlakovou filtraci suspenzí pro chemický průmysl, zpracování minerálů a rud, energetiku, atd. Další výrobní náplní je vývoj a výroba zařízení pro úpravu a čištění vod v průmyslu.

Typ práce: Práce na plný úvazek, Lokalita: Brno / vloženo 25.2.2019

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ PRACOVNÍK ODDĚLENÍ TECHNOLOGIE VOD  – ENVITES, spol. s r.o.

Co vás čeká:

  • V oddělení technologie úpravy vod v průmyslu hledáme obchodně technického pracovníka. Budete mít zodpovědnost za přípravu a zpracování obchodně technických nabídek, příprava podkladů k jednání a kontrola smluv v ČJ a AJ, jednání se zákazníky a dodavateli, příprava podkladů pro realizaci zakázek pod vedením vedoucího oddělení.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Očekáváme VŠ strojírenského nebo chemického zaměření (nejlépe v oblasti čištění a úpravy vod), znalost AJ na komunikativní úrovni (B2), MS Office na velmi dobré úrovni, řidičský průkaz sk.B, pracovní nasazení, samostatnost.

Výhodou bude, pokud budete umět:

  • Vzdělání nebo praxe v relevantním oboru.

Co vám můžeme nabídnout:

  • Práci v perspektivní společnosti a v oboru, který se bude dále rozvíjet

Informace o pozici:

  • Místo pracoviště: Vídeňská 264/120b, Brno – Přízřenice
  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
  • Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
  • Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
  • Plat: 450.000 – 540.000 Kč/rok (absolventi dohodou)
  • Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, 13. plat, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
  • Požadované vzdělání: Bakalářské
  • Požadované jazyky: Angličtina (středně pokročilá)
  • Pozice je vhodná i pro absolventy.