Syntech_Research_Logo.jpg POLNÍ POKUSNÍK - BIOLOG

Kontaktovat personalistu

Syntech Research Czech s.r.o.

Syntech Research je přední nezávislá výzkumná společnost. Provádíme výzkum, vývoj a regulační služby pro zemědělský chemický průmysl, biotechnologie a potravinářský průmysl, vládní orgány a dodavatele zemědělských komodit.

Typ práce: Práce na plný úvazek, Lokalita: Brno / vloženo 18.2.2019

SynTech Research Czech s.r.o. hledá do svého týmu zkušeného kolegu/kolegyni na pozici:
POLNÍ POKUSNÍK - BIOLOG

Náplň práce:

  • Zabezpečovat polní pokusy s různými zemědělskými plodinami, spojené s testováním přípravků na ochranu rostlin
  • Zajišťovat a vykonávat hodnocení pokusů v souladu s požadavky GEP (Good Experimental Practice) v systémech databáze SynTech
  • Podílet se na plánování a designu pokusů
  • Podílet se na zakládání, ošetřování a sklizni pokusů
  • Pracovat v terénu dle potřeby
  • Podílet se na zpracování výsledků a jejich předávání spolupracujícím partnerským organizacím

Očekáváme:

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání zemědělského směru
  • Přehled v oblasti agronomie, ochrany plodin a znalost principů polního pokusnictví
  • Základní zkušenost s polními pokusy zemědělských plodin
  • Zkušenost s analýzou dat
  • Dobré komunikační a vyjednávací dovednosti
  • ŘP sk. B
  • Ochota cestovat
  • Dobrá znalost  AJ slovem i písmem
  • Dobrá úroveň práce s PC, zejména MS Office

Nabízíme:

  • Práci v mezinárodní společnosti
  • Místo výkonu práce Semčice u Mladé Boleslavi nebo Brno a okolí
  • Firemní benefity
  • Možnost osobního rozvoje a růstu
  • Trénink v zahraničí a spolupráce s kolegy z ostatních zemí

Syntech Research je přední nezávislá výzkumná společnost. Provádíme výzkum, vývoj a regulační služby pro zemědělský chemický průmysl, biotechnologie a potravinářský průmysl. Zajišťujeme celou řadu chemických pokusů, především pokusů na ochranu rostlin, včetně biologické účinnosti (GEP) a environmentální chemie (GLP).