abb.jpg ENVIRONMENT SPECIALIST (EKOLOG)

Kontaktovat personalistu

ABB s.r.o.

ABB je předním světovým dodavatelem technologií pro energetiku a automatizaci.

Typ práce: Práce na částečný úvazek, Lokalita: Brno - Tuřanka / vloženo 6.2.2019

PART TIME - ENVIRONMENT SPECIALIST (EKOLOG)

Společnost ABB, přední světová firma působící v oblasti technologií pro automatizaci a energetiku, hledá pro PGHV výrobní jednotku v Brně, vhodného kandidáta/ku na pozici Environment specialist.

Náplní Vaší práce bude péče o ekologii ve výrobní jednotce s 300 zaměstnanci (lakovna, svařovna, montáž, sklady) a to dle požadavků legislativy, normy ISO 14001 a interních požadavků ABB. Jedná se o pozici s polovičním úvazkem na dobu určitou (zástup za mateřskou), který je však u schopných kandidátů možné rozšířit i na celý úvazek na dobu neurčitou (v ABB se běžně děje). Rovněž lze řešit formou DPČ.

Pozice je vhodná jak pro zkušené ekology, kterým vyhovuje práce na částečný úvazek, tak i pro méně zkušené zájemce (např. studenty/absolventy příbuzného oboru), kteří však musí prokázat: vztah k této pozici, zájem se jí věnovat a schopnost se rychle učit (a to i samostatně).

Nabízíme možnost diskuse se stávajícími zaměstnanci nejen o pozici, ale i o dalších aspektech zaměstnání v ABB.

Pracovní náplň:

  • podřízený/á HSE manažerovi jednotky
  • zajištění plnění legislativních, systémových a interních ABB požadavků
  • tvorba a úprava dokumentace
  • provádění kontrol a auditů / účast na nich
  • provádění školení a prezentací
  • údržba dat v databázích
  • příprava zpráv, přehledů a reportů
  • komunikace se zaměstnanci, auditory, dodavateli, úřady, případně nadřízenými útvary ABB (anglicky)
  • řízení / účast na projektech v oblasti ŽP
  • spolupráce s ostatními útvary
  • oblasti: ovzduší, voda, odpady, CHLaS a energie

Požadujeme:

  • min. středoškolské vzdělání s praxí v oboru / vysokoškolské (v příbuzném oboru) i bez praxe
  • znalost zákonných požadavků a normy ISO 14001 (nebo alespoň povědomí / přehled)
  • schopnost běžné komunikace v angličtině výhodou
  • schopnost kvalitní komunikace a prezentace
  • schopnost samostatně a aktivně vyhledávat problémy, navrhovat a zavádět řešení
  • ochota vzdělávat se (a to i samostatně)
  • práce na PC – MS Office středně pokročilý(á)
  • občasné služební cesty (1x za měsíc až čtvrt roku – audity / setkání v Brně případně jinde v ČR)

Nabízíme:

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Široké možnosti rozšiřování odborného a kvalifikačního vzdělávání, růst v oblasti odborné praxe
  • Perspektivu stabilního a dlouhodobého zaměstnání
  • Otevřenou firemní kulturu podporující růst talentů
  • Široké spektrum firemních benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, mobilní telefon, notebook, atd.)