logo-szif.jpg REFERENT ODDĚLENÍ METODIKY PROJEKTOVÝCH OPATŘENÍ ROZVOJE VENKOVA (PRAHA)

Kontaktovat personalistu

Státní zemědělský intervenční fond

V souvislosti se vstupem SZIF pod zákon se v naší organizaci vytvořilo mnoho nových pracovních pozic pro odborníky v různých oborech. Aby SZIF mohl řádně plnit stanovené úkoly, potřebuje kvalitní zaměstnance.

Typ práce: Práce na plný úvazek, Lokalita: Praha / vloženo 23.10.2018, platná do:  18. 11. 2018

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Referent zpracovává metodiky projektových opatření Programu rozvoje venkova. Referent dále tvoří a aktualizuje systém pro administraci opatření PRV a spolupracuje na tvorbě a aktualizaci Pravidel pro žadatele Programu rozvoje venkova. Metodik také koordinuje, metodicky vede, školí a kontroluje činnost zaměstnanců na Regionálních odborech SZIF v oblasti své působnosti. Metodik také poskytuje poradenskou činnost pro zaměstnance SZIF i pro žadatele o dotace a podílí se na přípravě přehledů, reportů a statistik zpracovávaných v oddělení.

POŽADUJEME:

  • vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu,
  • výborná znalost práce na PC (MS Word, Excel, Power Point, SAP výhodou),
  • základní povědomí o projektových opatření Programu rozvoje venkova a fondech EU,
  • pečlivost, svědomitost, schopnost samostatné práce i spolupráce v týmu.

NABÍZÍME:

  • systemizovaná platová třída 13., zařazení podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb. ve znění pozdějších předpisů,
  • pracovní poměr na dobu určitou, zástup po dobu MD/RD,
  • 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc,
  • stravenky v hodnotě 100 Kč/odpracovaný den,
  • pružnou pracovní dobu,
  • přátelský a inspirativní tým odborníků,
  • možnost profesního růstu (osobní vzdělávání pomocí individuálních vzdělávacích programů),
  • mobilní telefon s neomezeným voláním a SMS včetně 1,5 GB internetu,
  • karta plná benefitů (měsíční příspěvek na sport, cestování, zdravotní péči, kulturu nebo vzdělávání),
  • jsme zprostředkovatelem karty MultiSport.

DALŠÍ INFORMACE:

  • termín pro podání žádostí: do 18. 11. 2018,
  • předpokládaný termín nástupu: 15. 12. 2018