agrobiosfer-logo.jpg OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Kontaktovat personalistu

Agrobiosfer, s.r.o.

Společnost Agrobiosfer , s.r.o. působí na českém a slovenském trhu v oblasti speciální výživy rostlin od roku 2011.

Typ práce: Práce na plný úvazek, Lokalita: Brno / vloženo 6.8.2018

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE
Region: Svitavy, Žďár n. S.

Společnost Agrobiosfer , s.r.o. působí na českém a slovenském trhu v oblasti speciální výživy rostlin od roku 2011. Naší vizí je poskytovat pěstitelům inovativní a efektivní řešení ve výživě rostlin, které pozitivně ovlivňují životní prostředí a zdraví člověka (www.agrobiosfer.cz).

Požadujeme:

  • Aktivní přístup, vysoké pracovní nasazení a spolehlivost.
  • VŠ (magisterský či bakalářský stupeň) v zemědělském oboru.
  • Zkušenosti v obchodní sféře výhodou.
  • Vzdělání zemědělského typu - nejlépe rostlinná výroba.
  • Aktivní řidič, sk. B.
  • Uživatelské znalosti na PC.
  • Schopnost učit se nové věci.
  • Organizační dovednosti, plánování, důslednost.
  • Praktické zkušenosti v RV výhodou.
  • Bydliště v přiděleném regionu.
  • Týmovost.

Nabízíme:

  • Zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci v terénu.
  • Služební vůz, notebook, mobil, technické vybavení do terénu.
  • Motivující finanční ohodnocení, provize z prodeje, stravenky, atd.
  • Kvalitní školení a osobní rozvoj po odborné stránce.
  • Pracoviště v místě bydliště.
  • Příjemný pracovní kolektiv.
  • Po roce možnost navýšení dnů dovolené.

Náplň práce:

  • Každodenní komunikace se zákazníky - kontrola porostu s pěstiteli.
  • Uzavírání objednávek - aktivní podílení se na prodeji v přiděleném regionu.
  • Navrhování technologií ošetření pro daný zemědělský podnik. Sledování rentability ošetření.
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí.
  • Pravidelný reporting, plnění obchodních plánů, dodržování firemních strategií.
  • Udržování obchodních vztahů a prezentace firmy na polních dnech, seminářích, výstavách, atp.
  • Práce s CRM systémem.