asio.jpg MANAŽER / ŘEŠITEL VÝZKUMNÉHO PROJEKTU

Kontaktovat personalistu

ASIO, spol. s r.o.

Česká společnost ASIO spol. s.r.o. podniká více než 20 let v oblasti komplexních technologických dodávek vodohospodářských výrobků v oboru úpravy a čištění vod.

Typ práce: Práce na plný úvazek, Lokalita: Brno / vloženo 2.8.2018

Česká společnost ASIO spol. s.r.o., podnikající více než 20 let v oblasti komplexních technologických dodávek vodohospodářských výrobků v oboru úpravy a čištění vod, která patří mezi přední tuzemské firmy expandující i do zahraničí, zabývající se též výzkumem, hledá vhodného kandidáta na pozici:
MANAŽER / ŘEŠITEL VÝZKUMNÉHO PROJEKTU

Náplň práce:

  • Budete vést evropský výzkumný/vývojový projekt. Jedná se o víceoborový projekt využívající poznatků z oblasti vodního hospodářství, potravinářství a zemědělství.
  • Projekt zajišťuje rozsáhlé sloučení praktických řešení za účelem zlepšení současného koloběhu uhlíku, dusíku a fosforu v evropských zemědělských ekosystémech a příbuzných procesech pro produkci potravin. Projekt se zabývá recyklačními procesy v různých odvětví, využívání zdrojů z odpadních produktů apod. Projekt je řešen devatenácti partnery z Evropy a Afriky. Koordinátorem projektu je IRTA (http://www.irta.cat/ca/) ze Španělska. Další podrobnosti k náplni práce najdete ZDE:  https://www.asio.cz/cz/kariera

Co očekáváme:

  • Vzdělání technického směru je výhodou (chemické, chemicko-technologické, zemědělství, potravinářství), ale ne podmínkou.
  • Znalost AJ – minimálně B2, řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme:

  • Účast na mezinárodních konferencích, karierní růst, stravenky v hodnotě 85 Kč/den.
  • Dovolená navíc - 1 týden, 3 dny sick days.
  • Zajímavou, kreativní práci s lidmi, technologiemi a procesy, kde se naučíte spoustu nových věcí a získáte znalosti napříč obory.
  • Spolupráci s předními českými i zahraničními výzkumnými pracovišti.
  • Možnost prezentovat své poznatky a novinky na zahraničních konferencích, profesní růst.
  • Zajímavé finanční ohodnocení (mzda 25-30tis podle dovedností zkušeností uchazeče + bonusy + odměny v závislosti na přínosu pro firmu).
  • Zvláštní prémie, finanční odměna za plnění etap projektu, za úspěšné dokončení.