itsmylife.jpg NUTRIČNÍ TERAPEUT/VÝŽIVOVÝ SPECIALISTA

Typ práce: Práce na plný úvazek, Lokalita: Jihlava / vloženo 1.8.2018

Nutriční terapeut/Výživový specialista

Co Vás čeká:

  • školení a certifikace v rámci konceptu It’s my life! a.s.,
  • individuální poradenství v rámci redukčního programu i po jeho ukončení,
  • péče o nové i stávající klienty,
  • práce s PC, interním software, InBody přístrojem.

Požadujeme:

  • zájem o výživu a zdravý životní styl,
  • vysokoškolské vzdělání v oboru nutriční terapeut nebo kurz poradce pro výživu,
  • pracovitost, samostatnost, spolehlivost a důslednost,
  • organizační a komunikační schopnosti,
  • zájem o práci s lidmi,
  • flexibilitu a ochotu učit se novým věcem,
  • zdravotní průkaz,
  • čistý trestní rejstřík.

Náplň práce:

  • vytváření redukčních plánů dle programu It’s my life!,
  • měření klientů na přístroji InBody a následné vyhodnocení výsledků,
  • komunikace a podpora klientů během redukčního programu i po jeho ukončení,
  • udržování čistoty a řádné vedení provozu,
  • dodržování hygienických standardů HACCP a bezpečnostních norem.

Nabízíme:

  • důkladné zaškolení v rámci konceptu firmy It’s my life!
  • příjemné moderní prostředí
  • různorodá pracovní doba
  • dlouhodobou a perspektivní spolupráci
  • kontinuální odborné vzdělávání v oboru
  • 5 týdnů dovolené
  • zajímavé finančně ohodnocení, benefity

Místo výkonu: Žižkova 13, Jihlava