R3ptile.png POMOCNÍK/CE VE VÝROBĚ OŘÍŠKOVÝCH MÁSEL

Typ práce: Brigáda, Lokalita: Brno / vloženo 10.7.2018

R3ptile je mladá, ambiciózní firma, která tvoří z kvalitních surovin neobvyklá a nutričně bohatá oříšková másla, jemné, sladké mixy a stále vymýšlí nové inovativní produkty. Zajímá tě aktivní životní styl, přemýšlíš nad tím, co jíš a potrpíš si na kvalitu? Pokud již máš, nebo chceš nabýt, zkušenosti v oblasti potravinářské výroby, ozvi se nám!

Náplň práce:

  • výroba oříškových másel a plnění do sklenic,
  • manipulace se surovinami, doplňování do regálů,
  • podílení se na vývoji nových produktů,
  • lepení etiket.

Mzda:

  • 90 Kč/hod.

 Požadavky:

  • samostatnost, spolehlivost, důslednost,
  • fyzická zdatnost a manuální zručnost,
  • platný potravinářský (práce s potravinami),
  • smysl pro pořádek a čistotu,
  • orientace a zájem o zdravou výživu výhodou.

Co by tě kromě platu mohlo zajímat?

  • veškerý sortimentu z našeho eshopu by pro tebe, jako člena týmu, byl za nejlepší možné ceny. Jsme mladý, přátelský a zcela neformální kolektiv. Často vymýšlíme nové věci, nemeškáme s jejich vývojem i uvedením na trh pro zákazníka. Profesní růst by závisel na tobě, avšak pokud budeš chtít, povedeme tě vstříc rozvoji. ​