horton-international-logo.jpg MANAŽER PRODEJE - AGROCHEMICKÉ PRODUKTY

Typ práce: Práce na plný úvazek, Lokalita: V rámci celé ČR / vloženo 7.6.2018

Výrobně obchodní společnost zaměřená na agrochemický trh hledá vhodného kandidáta na pozici Manažer velkoobjemového prodeje agrochemických produktů.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za rozvoj segmentu B2B vztahů s velkoobchodními partnery
  • Kontakt se stávajícími obchodními partnery
  • Akvizice nových obchodních partnerů
  • Rozvoj businessu – zvyšování objemu prodeje
  • Cestování v rámci ČR – práce v terénu

Pozice vyžaduje:

  • SŠ/VŠ vzdělání (chemie, zemědělství)
  • Samostatnost, zodpovědnost, organizovanost
  • Zkušenost z obchodní pozice v oblasti chemie, zemědělství či agrochemie
  • ŘP sk. B – ochota cestovat v rámci ČR
  • Není třeba AJ

Úspěšný kandidát/ka získá zázemí zavedené stabilní společnosti, motivující platové ohodnocení, pružnou pracovní dobu (možnost home office), služební vůz, aj.