alnio.png PROJEKTOVÝ MANAŽER (DOTACE V ZEMĚDĚLSTVÍ)

Kontaktovat personalistu

ALNIO Group s.r.o.

Společnost ALNIO Group s.r.o. je dynamicky rostoucí poradenskou společností poskytující služby v oblasti dotací, veřejných zakázek a manažerského řízení projektů.

Typ práce: Práce na plný úvazek, Lokalita: Brno / vloženo 6.6.2018

PROJEKTOVÝ MANAŽER (DOTACE V ZEMĚDĚLSTVÍ)

Náplň práce

  •  manažerské řízení dotačních projektů, zejména v oblasti zemědělství (především PRV ČR), ale i projektů v dalších oblastech či z jiných dotačních titulů (například podnikatelský sektor, životní prostředí),
  •  péče o klienty po celou dobu spolupráce, tj. od projektového záměru přes získání dotace až po monitoring v době udržitelnosti projektu,
  •  komunikace s klienty, samostatné vedení schůzek,
  •  komunikace s příslušnými orgány, poskytovateli dotací a obchodními partnery,
  •  administrace dotačních projektů (zpracování žádostí o dotace, změnová řízení, žádosti o platbu apod.) v příslušných systémech (zejména Portál farmáře SZIF, MS2014+),
  •  zpracování projektových záměrů, studií proveditelnosti apod.

Požadujeme

  •  minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitou (vhodné je vzdělání ekonomického, ale i zemědělského či příbuzného oboru),
  •  v případě středoškolského vzdělání alespoň 3 roky praxe v dotacích či obdobné oblasti (administrativa, projektové řízení, management, finančnictví apod.),
  •  přehled v oblasti strukturálních fondů a dotací EU - podmínkou,
  •  výbornou znalost práce s počítačem (Internet, Microsoft Office – zejména Word, Excel),
  •  orientaci na klienta, komunikativnost a reprezentativní vystupování,
  •  samostatný písemný projev na úrovni, schopnost tvůrčího psaní,
  •  vysokou pečlivost, analytické schopnosti a logické myšlení,
  • ochotu neustále se vzdělávat, schopnost samostudia nových pravidel a předpisů,
  •  spolehlivost, odpovědnost,
  •  samostatnost a schopnost vlastních rozhodnutí,
  •  vysoké pracovní nasazení,
  •  odolnost proti stresu,
  •  aktivní řízení auta (sk. B),
  •  schopnost rychle se orientovat v dané problematice,
  •  schopnost týmové práce,
  •  nadšení, aktivitu a pozitivní přístup ke změnám,
  •  orientaci v základních, běžně užívaných ekonomických pojmech,
  •  praxe v dotační oblasti, případně projektovém řízení výhodou.

Nabízíme

  •  práci na plný pracovní úvazek,
  •  motivační platové ohodnocení (základní mzda 20 - 25 tis. Kč + osobní ohodnocení + provize),
  •  flexibilní pracovní dobu,
  •  práci v mladém kolektivu,
  •  kancelář v centru Brna,
  •  služební mobil,
  •  příspěvky na vzdělávání, kurzy, manažerský rozvoj,
  •  nástup ihned.