vup_troubsko.jpg VÝZKUMNÝ PRACOVNÍK SE ZAMĚŘENÍM NA PEDOLOGII

Typ práce: Práce na plný úvazek, Lokalita: Troubsko / vloženo 11.5.2018, platná do:  30. 06. 2018

Ředitel VÝZKUMNÉHO ÚSTAVU PÍCNINÁŘSKÉHO, spol. s r. o. ZEMĚDĚLSKÉHO VÝZKUMU, spol. s r. o. TROUBSKO vyhlašuje výběrové řízení na pozici
VÝZKUMNÝ PRACOVNÍK SE ZAMĚŘENÍM NA PEDOLOGII

Náplň práce:

  • Výzkumná činnost v oblasti půdoznalství, zaměřená na kvalitativní vlastnosti půdy v souvislosti se zemědělskou výrobou
  • Výzkumná činnost v oblasti technologií zpracování půdy v zemědělské výrobě, hodnocení technologií v návaznosti na kvalitu půdy
  • Aktivní zapojení do řešení stávajících výzkumných projektů na oddělení agrotechniky
  • Odběr vzorků v terénu
  • Zpracování výsledků a tvorba vědeckých prací
  • Příprava nových národních i mezinárodních projektů
  • Účast na vědeckých konferencích i na akcích určených pro odbornou veřejnost
  • Poradenství

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání zemědělského, popř. přírodovědeckého směru se zaměřením na pedologii
  • Schopnost samostatného řešení výzkumných projektů
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Časovou flexibilitu
  • Samostatnost i schopnost pracovat v kolektivu
  • Zodpovědnost
  • Znalost práce v editorech MS Office, Statistica a jiné
  • Znalost AJ

Nabízíme:

  • Střídavě práci v terénu, laboratoři i kanceláři
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Závodní stravování
  • Pět dní dovolené navíc
  • Služební cesty tuzemské i zahraniční v rámci řešení výzkumných projektů
  • Možnost Ph.D. studia
  • Studium anglického jazyka