veblo.jpg ASISTENT/KA PROVOZU ODPADOVÉHO HOSPODÁŘSTVÍ

Kontaktovat personalistu

Veblo a.s.

Logistická společnost sídlící v Praze zajišťuje veškeré služby pro zdravotnická zařízení, především se orientuje na svoz a likvidaci nebezpečného odpadu.

Typ práce: Práce na plný úvazek, Lokalita: Praha / vloženo 7.5.2018

Hledáme novou posilu do našeho týmu. Jsme rychle se rozvíjející firma působící v oblasti logistiky a zásobování pro zdravotnická zařízení. Zajišťujeme veškeré služby pro zdravotnická zařízení, především svoz a likvidaci nebezpečného odpadu.

ASISTENT/KA PROVOZU ODPADOVÉHO HOSPODÁŘSTVÍ

Náplň práce:

  • práce s PC – zadávání dat do tabulek, základní úlohy v programech Office,
  • příprava podkladů pro svoz odpadu, práce s programem EVI,
  • podpora obchodního oddělení, příprava smluv,
  • komunikace s klienty,
  • asistentská výpomoc v kanceláři,
  • plnění různorodých úkolů pro hladký chod kanceláře a společnosti.

Požadujeme:

  • spolehlivost, pečlivost, reprezentativní vystupování, ochota učit se novým věcem,
  • dobré komunikační schopnosti,
  • uživatelská znalost MS Office,
  • znalost programu EVI 8, Pohoda, Money S3 výhodou, ne však podmínkou,
  • AJ na komunikativní úrovni výhodou.

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv,
  • prostor pro vlastní nápady,
  • dobrá dostupnost MHD,
  • služební telefon,
  • dobré platové ohodnocení,
  • dlouhodobá spolupráce,
  • vhodné pro absolventy,
  • nástup ihned/ domluvou.