jihoceska_fakulta.jpg PROVOZNÍ ASISTENT/KA

Typ práce: Práce na plný úvazek, Lokalita: Vodňany / vloženo 20.3.2018, platná do:  15. 06. 2018

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Fakulta rybářství a ochrany vod přijme pracovníka na pozic
PROVOZNÍ ASISTENT/KA

Náplň práce:

  • Zabezpečení chovu ryb s obhospodařováním části rybničních ploch v areálu Genetického rybářského centra (GRC) a Experimentálního rybochovného pracoviště a pokusnictví (ERPP) s vedením provozní evidence;
  • Zabezpečení chovu ryb v recirkulačních akvakulturních systémech (RAS) v objektech GRC a ERPP;
  • Samostatné odborné rybářské práce související s chovem ryb, jejich umělým nebo poloumělým výtěrem, selekcí, měřením, značením, značkováním atd.;
  • Provádění experimentálních prací podle pokynů řešitele s evidencí dosažených výsledků;
  • Zabezpečení krmení ryb a obhospodařování rybníků mimo vlastní areál GRC a ERPP spolu s provozní evidencí při absenci zaměstnance zodpovědného za tyto rybníky;
  • Provádění testů užitkovosti;
  • Účast na terénních experimentálních pracích, včetně servisní činnosti pracovišť;
  • Účast na službách na GRC a ERPP.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání (Bc. či Ing.) v oboru rybářství, max. 2 roky po ukončení studia;
  • Znalost anglického jazyka výhodou;
  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič, řidičský průkaz skupiny T výhodou;
  • Práce na PC (MS Office, internet) na základní úrovni;
  • Organizační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, pečlivost, schopnost práce ve stresu, aktivní přístup k práci a vysokou flexibilitu;
  • Výborný zdravotní stav.

Nabízíme:

  • Získání praxe v oboru;
  • Zajímavou práci v oblasti rybářství;
  • Možnost osobního i profesního rozvoje;
  • Další zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na kurzy AJ).

Nástup: červenec 2018

Pracovní úvazek: 1,0

Délka trvání pracovního poměru: 1 rok

Nástupní hrubá mzda: 18 000–23 000 Kč měsíčně (dle Mzdového předpisu JU)

Místo výkonu práce: Genetické rybářské centrum, Nad Velkou Podvinicí 1337, Vodňany a Experimentální rybochovné pracoviště a pokusnictví, Rechle 1336, Vodňany,

Další nabídky od firmy Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Fakulta rybářství a ochrany vod