FARMA_beckov_logo.jpg ZOOTECHNIK

Kontaktovat personalistu

Farma BECKOV

Farma so zameraním na chov mäsového plemene Charolais - šľachtitelský chov uznaný roku 2016, rastlinná výroba, sady.

Typ práce: Práce na plný úvazek, Lokalita: Beckov (SK) / vloženo 7.3.2018

ZOOTECHNIK

Náplň práce:

  • zaistenie komplexnej zootechnickej práce u mäsového plemena Charolaise,
  • vedenie prevádzkovej dokumentácie chovu,
  • obsluha zariadení a technológie v živočíšnej výrobe ,
  • denná kontrola zdravotného stavu zvierat, spolupráca s veterinárom,
  • riadenie reprodukcie a odchovu teliat ,
  • dohľad nad dodržiavaním kŕmnych dávok a technologických postupov v kŕmení a odchovu mladého dobytka,
  • administratíva spojená s prevádzkou farmy.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdelanie,
  • schopnosť samostatnej práce,
  • vzťah k zvieratám,
  • vítaná znalosť AJ, prípadne i prax v odbore,
  • vodičský preukaz B, prípadne C,T,D,
  • záujem o najmodernejšie  špičkové poľnohospodárske postupy,
  • časová nezávislosť / flexibilita.

Ponúkame:

  • prácu na ŽL nebo HPP,
  • prémiové ohodnotenie,
  • firemné benefity – mobil, notebook, služobné auto,
  • systém vzdelávania,
  • príjemný kolektív a pracovné prostredie.

Sdílejte tuto nabídku se svými přáteli