semix.jpg PEKAŘSKÝ TECHNOLOG - OBCHODNÍK

Kontaktovat personalistu

SEMIX PLUSO, spol. s r.o

Společnost SEMIX PLUSO se kromě pekařské a cukrářské výroby orientuje také na celozrnné cereální výrobky.

Typ práce: Práce na plný úvazek, Lokalita: Otice / vloženo 12.2.2018

Společnost SEMIX PLUSO, spol. s r.o., Otice Rybníčky, okres OPAVA, Moravskoslezský kraj, výrobce celozrnných cereálií, pekařských směsí, máku v České republice a na Slovensku, hledá do svého týmu vhodného adepta na pracovní pozici PEKAŘSKÝ TECHNOLOG - OBCHODNÍK

Pracovní náplň:

  • práce na vývoji nových pekařských výrobků, inovace stávajících receptur pekařských směsí,
  • komunikace se zákazníky z řad pekařů, cukrářů  -  zkoušky nových výrobků v jejich provozech v ČR i v zahraničí,
  • realizace obchodních případů s předpokladem tvorby zisku,
  • uzavírání smluv s klíčovými partnery,
  • aktivní vyhledávání nových možností, trhů,
  • péče o velmi dobrou úroveň obchodních vztahů a komunikace s obch. partnery.

Požadujeme:

  • min. SŠ potravinářského směru,
  • praxe v potravinářském oboru vítána,
  • týmového ducha a loajalitu ke společnosti,
  • charisma a dovednost nabízet kvalitní český produkt,
  • připravenost pravidelně cestovat za obchodními příležitostmi,
  • zkušenosti s vedením týmu a organizační schopnosti výhodou,
  • znalost práce s MS office,
  • řidičský průkaz skup. B,
  • zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, samostatnost v rozhodování,
  • předpokládaný nástup k 1. 3. 2018.

Nabízíme:

  • zajímavou práci v oblasti technologie a obchodu dynamické soukromé společnosti,
  • pracovní úvazek 1,0,
  • nadprůměrné ohodnocení podle stupně zapracování,
  • příjemný pracovní kolektiv,
  • pružnou pracovní dobu,
  • 3 dny dodatkové dovolené navíc,
  • nákup výrobků společnosti za zvýhodněnou cenu,
  • možnost vzdělávání a osobního rozvoje.

Více informací o pracovní pozici najdete zde