trouwnutrition-logo.png OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO AKVAKULTURU (SLOVENSKO)

Kontaktovat personalistu

Trouw Nutrition Biofaktory s.r.o.

Společnost Nutreco je světový lídr v oblasti výživy zvířat a akvakultur.

Typ práce: Práce na plný úvazek, Lokalita: Slovensko / vloženo 25.1.2018

Náplň práce

  • odpovědnost za prodej portfolia výrobků určených na výživu ryb od společnosti Skretting chovatelům ryb anebo distributorům v této oblasti,
  • řídit a koordinovat prodej výrobků určených pro výživu ryb,
  • motivovat chovatele pracovat s produkty společnosti Skretting ve spolupráci s distributory zformulovat odhad a požadavek na skladový plán zásob,
  • úzká spolupráce s marketingovým oddělením na sledování trhu a konkurence k vyvíjení a realizaci strategických obchodních plánů na získání a rozšíření obchodních cíl.

Co od Vás očekáváme?

  • min. Bc. vzdělání a zkušenost v oblasti výživy ryb,
  • ochota cestovat v rámci v SR i ČR,
  • pokročilá úroveň anglického jazyka nebo německého jazyka,
  • schopnost vyhledávat informace,
  • orientace na výsledek,
  • sebedůvěra.

Nabízíme

  • pracovní úvazek na hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení,
  • zázemí v prosperující mezinárodní společnosti,
  • samostatnou práci s možností profesního růstu,
  • mzdu a odměny z prodeje, služební vozidlo, laptop a mobilní telefon,
  • 5 týdnů dovolené,
  • příspěvek na vzdělávání, možnost nákupu Nutreco výrobků,
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění, Den firemního dobrovolnictví.