ham.jpg PRODUKTOVÝ MANAŽER PRO PRODUKTOVOU ŘADU VODNÁŘ

Kontaktovat personalistu

M+H, Míča a Harašta s.r.o.

M+H, Míča a Harašta s.r.o. - distributor chemických surovin, výrobce přírodní kosmetiky Saloos a přípravků pro péči o vodu Vodnář.

Typ práce: Práce na plný úvazek, Lokalita: Blansko / vloženo 12.1.2018

Náplň práce:

  • řízení a rozvoj portfolia firemních výrobků,
  • řešení strategického nákupu, výroby produktů, propagace, prodeje,
  • komunikace s klíčovými odběrateli,
  • vývoj nových produktů,
  • sledování legislativy.

Požadavky:

  • VŠ, nejlépe chemie, potraviny, hydrobiologie,
  • znalost anglického jazyka,
  • komunikační schopnosti,
  • proaktivní přístup a samostatnost,
  • spolehlivost a zodpovědný přístup,
  • praxe v oblasti marketingu vítána.

Nabízíme:

  • plat 30-40 000 Kč + odměny za výkon,
  • služební vůz.

Pracoviště: Blansko, 8 hod pracovní doba