ragt_czech.jpg ASISTENT ŠLECHTĚNÍ

Typ práce: Práce na plný úvazek, Lokalita: Branišovice / vloženo 9.1.2018

RAGT Czech, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici ASISTENTA ŠLECHTĚNÍ pšenice ozimé na šlechtitelské stanici Branišovice.

Náplň práce:

  • Udržovací šlechtění, zakládání množitelských porostů.
  • Zakládání, vedení a vyhodnocování maloparcelních pokusů.
  • Polní pozorování (vyhodnocování stavu porostu, metání, selekce, ...) .
  • Práce v laboratoři v zimním období (základní rozbory kvality).

Požadavky:

  • Odpovědný přístup k práci, pečlivost, komunikativnost, samostatnost, flexibilita.
  • Základní znalost anglického jazyka a práce na počítači.
  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání zemědělského směru výhodou, ne však podmínkou.
  • Řidičský průkaz skupiny B a T výhodou, ne však podmínkou.

Nabízíme:

  • Odpovídající finanční ohodnocení.
  • Zajímavá, stabilní a perspektivní práce.
  • Zázemí nadnárodní společnosti.