marysa.jpg AGRONOM

Typ práce: Práce na plný úvazek, Lokalita: Velké Němčice / vloženo 5.1.2018

Firma AGRO Maryša SE, skleníky Velké Němčice vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici AGRONOM

Typ Práce: Agronom (dělba práce ve skleníku, práce s lidmi, leadership), plný úvazek.

Lokalita: Velké Němčice.

Náplň práce: Vedení operátorů produkce přímo ve skleníku. Jedná se o nový provoz skleníku pro velkovýrobu rajčat. Tato pracovní pozice si žádá asertivního, odborně vzdělaného, pozitivního člověka, který je zároveň i vůdčím typem.

Požadavky na vzdělání: Vysokoškolské minimálně bakalářské vzdělání se zaměřením na zemědělství (ideálně rostlinolékařství, všeobecné zemědělství).

Další požadavky: Znalost anglického, nebo německého jazyka (B2 a výš) / časová flexibilita, ochota se neustále vzdělávat, týmovost.

Nástup: 15. ledna 2018.

Platové ohodnocení: 27 000,- Kč hrubého.

Místo výkonu práce: Skleníky Velké Němčice 197, 691 63, Velké Němčice.