cesta_pro_mlade.jpg STÁŽ – TECHNIK TECHLOLOG

Kontaktovat personalistu

Fond dalšího vzdělávání /Cesta pro mladé

CPM propojuje studenty a firmy, vytváří mezi nimi kontakty a v neposlední řadě dává oběma stranám šanci – firmám vybrat si nového kolegu a studentům zažít pár měsíců jinak a pohybovat se tak v oboru, který studují a který je baví.

Typ práce: Stáž, Lokalita: Holešov / vloženo 20.12.2017

Informace o poskytovateli stáže: Nestlé Česko s.r.o., www.nestle.cz/cz

Místo výkonu stáže: Holešov, Zlínský kraj

ID karty stáže: 15332

Profil poskytovatele: Historie závodu sahá až do 19. století, kdy v roce 1863 Philipp Kneisl založil ve svém domě v Holešově firmu na výrobu cukrovinek a kandytů. Výroba sortimentu se časem rozšířila až na 70 druhů kandytů, výrobků z ovocného cukru, dražé a pečiva.

V důsledku nárůstu poptávky po výborném a oblíbeném zboží bylo třeba zvětšit výrobní prostory, a tak byla v letech 1910 postavena malá továrna na okrajové části Holešova (Všetuly). Po 2. světové válce v roce 1949 vznikl národní podnik SFINX Všetuly. K nejvýznamnějšímu nárůstu výroby došlo přesunutím výroby litých kandytů – BON PARI – ze závodu ORION. Současný závod Sfinx vyrábí velice pestrou paletu bonbónů – dropsy, furé, lízátka, karamely, lentilky a další dražé.

V období 2007 – 2010 uskutečnil závod Sfinx, stejně jako ostatní závody Nestlé v České a Slovenské republice přechod celého portfolia bonbonů od umělých barviv výhradně k barvivům přírodního původu, změna se týkala celé výrobkové řady JOJO, BonPari, Hašlerky, Lentilky atd.

Informace o mentorovi: Ing. Lubomír Bouda.  Luboš je v závodu Sfinx vedoucím aplikační skupiny, která pracuje na vývoji želé, karamelek, dražé a jiných cukrovinek. Před Sfinxem pracoval jako vedoucí vývoje čokolád a čokoládových tyčinek v závodě Zora Olomouc. Luboš je zapáleným šéfem podporujícím svůj tým. U svých kolegů vzbuzuje kreativitu, udržuje dobrou náladu a přátelské vztahy. Své bohaté zkušenosti z vývoje výrobků předává dál a své kolegy a podřízené obohacuje.


Sdílejte tuto nabídku se svými přáteli

Další nabídky od firmy Fond dalšího vzdělávání /Cesta pro mladé

cesta_pro_mlade.jpg STÁŽ – TECHNIK STANDARDIZACE…
cesta_pro_mlade.jpg STÁŽ – VĚDECKÝ ASISTENT –…
cesta_pro_mlade.jpg STÁŽ – ODBORNÝ PRACOVNÍK V…
cesta_pro_mlade.jpg STÁŽ – VÝZKUMNÝ A VÝVOJOVÝ…
cesta_pro_mlade.jpg STÁŽ - PĚSTITEL