cesta_pro_mlade.jpg STÁŽ – ODBORNÝ PRACOVNÍK V OBORU MIKROBIOLOGIE MASA, MLÉKA A VODY

Kontaktovat personalistu

Fond dalšího vzdělávání /Cesta pro mladé

CPM propojuje studenty a firmy, vytváří mezi nimi kontakty a v neposlední řadě dává oběma stranám šanci – firmám vybrat si nového kolegu a studentům zažít pár měsíců jinak a pohybovat se tak v oboru, který studují a který je baví.

Typ práce: Stáž, Lokalita: Rapotín / vloženo 20.12.2017

Informace o poskytovateli stáže: Agrovýzkum Rapotín s.r.o., www.vuchs.cz

Místo výkonu stáže: Rapotín, Olomoucký kraj

ID karty stáže: 15214

Profil poskytovatele: Společnost Agrovýzkum Rapotín s.r.o. byla založena v roce 2002 jako dceřiná společnost Výzkumného ústavu pro chov skotu, s.r.o. Tým výzkumu a vývoje společnosti, který sdílí kapacity a infrastrukturu s mateřskou společností, řeší celou řadu VaV projektů na národní i mezinárodní úrovni.

Informace o mentorovi: Mgr. Jiří Holátko, Ph.D. Pracuji na pozici vedoucího Zkušební laboratoře a jako výzkumný a vývojový pracovník v oboru mikrobiologie. Ve své dosavadní odborné praxi jsem se zabýval zejména molekulární genetikou mikroorganismů, studiem regulace transkripce a metodami genových manipulací u bakterií. V současné době se zaměřuji na problematiku mikrobiologie masa, mléka a vody, užití mikrobiologických a molekulárně-genetických postupů k detekci a determinaci mikroorganismů ovlivňujících kvalitu těchto potravinových surovin (maso, mléko) a indikujících míru znečištění různých typů vod, jejich dopad na životní prostředí, zdraví člověka a hospodářských zvířat.
Sdílejte tuto nabídku se svými přáteli

Další nabídky od firmy Fond dalšího vzdělávání /Cesta pro mladé

cesta_pro_mlade.jpg STÁŽ – TECHNIK STANDARDIZACE…
cesta_pro_mlade.jpg STÁŽ – TECHNIK TECHLOLOG
cesta_pro_mlade.jpg STÁŽ – VĚDECKÝ ASISTENT –…
cesta_pro_mlade.jpg STÁŽ – VÝZKUMNÝ A VÝVOJOVÝ…
cesta_pro_mlade.jpg STÁŽ - PĚSTITEL