logo-zeman-uzeniny.jpg TECHNOLOG/TECHNOLOŽKA MASNÝ PRŮMYSL

Typ práce: Práce na plný úvazek, Lokalita: Příbram / vloženo 12.9.2017

Pro společnost ZEMAN maso-uzeniny, a.s. hledáme kandidáta na pozici:
TECHNOLOG/TECHNOLOŽKA MASNÝ PRŮMYSL

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání potravinářská technologie,
  • praxi v oboru zpracování masa výhodou,
  • orientace v tržním prostředí v oboru zpracování masa výhodou,
  • znalost HACCP,
  • znalost práce na PC ( MS Office),
  • AJ výhodou,
  • zájem o obor a další vzdělávání se ,
  • flexibilita, zodpovědnost.

Náplň práce:

  • příprava/výroba nových výrobků a zavádění do výroby,
  • vstupní kontrola komponent v provozu,
  • výstupní kontrola výrobků v provozu,
  • příprava na audity,
  • kontrola bezpečnosti potravin a výrobní hygieny,
  • zpracování specifikací výrobků.

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti,
  • možnost profesního rozvoje,
  • dobré platového ohodnocení a prémie dle výkonu,
  • mobilní telefon i k soukr. účelům,
  • firemní stravování.

Místo výkonu práce: PŘÍBRAM