logo-zeman-uzeniny.jpg MANAŽER KVALITY

Typ práce: Práce na plný úvazek, Lokalita: Příbram / vloženo 12.9.2017

Pro společnost ZEMAN maso-uzeniny, a.s. hledáme kandidáta na pozici:
MANAŽER KVALITY

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání veterinární zaměření podmínkou,
  • znalost problematiky systému řízení jakosti a HACCP, certifikace výhodou,
  • zkušenost z oblasti kvality, hygieny, případně auditů výhodou,
  • znalost potravinářské a veterinární legislativy,
  • znalost práce na PC (Word, Excel) ,
  • znalost jednoho světového jazyka ,
  • samostatnost, odpovědnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita.

Náplň práce:

  • komunikace s dozorovými orgány,
  • kontrola dodržování jakosti produkce, postupů při manipulaci s produkty na všech střediscích firmy,
  • kontrola dodržování správné výrobní a hygienické praxe včetně sanitačních postupů ,
  • kontrola výrobků a údajů dle platné legislativy ,
  • řízení monitoringu patogenů, včetně plánů a trendů, stěrů ve výrobě a analýz,
  • tvorba a aktualizace dokumentace.

Nabízíme:

  • velmi dobré platové ohodnocení s možností výkonnostních odměn,
  • dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti- možnost profesního růstu,
  • firemní stravování,
  • možnost zajištění ubytování nebo příspěvku na dopravu.

Místo výkonu práce: PŘÍBRAM