ministerstvo-zemedelstvi-logo.png MINISTERSKÝ RADA DO ODBORU DOZORU A REGULACE VODÁRENSTVÍ

Kontaktovat personalistu

Ministerstvo zemědělství

Ministerstvo zemědělství je ústředním orgánem státní správy pro zemědělství, vodní hospodářství, potravinářský průmysl a pro správu lesů, myslivosti a rybářství, mimo území národních parků.

Typ práce: Práce na plný úvazek, Lokalita: Praha / vloženo 31.8.2017, platná do:  30. 09. 2017

Hledáme posilu do odboru dozoru a regulace vodárenství – MINISTERSKÝ RADA


STRUČNÝ POPIS PRACOVNÍHO MÍSTA:

Zajišťování veřejnoprávní regulace v oboru vodovodů a kanalizací podle § 29 odst. 2 zákona č. 274/2001 Sb., o vodovodech a kanalizacích pro veřejnou potřebu, ve znění pozdějších předpisů. Zajišťování kontrolní činnosti podle zákona č. 255/2012 Sb., o kontrole, na úseku vodovodů a kanalizací ve vztahu k povinnostem vlastníků a provozovatelů vodovodů a kanalizací pro veřejnou potřebu stanovených zákonem č. 274/2001 Sb. Vykonávání analytické činnosti při vyhodnocování vybraných údajů majetkové, provozní evidence, cen pro vodné a stočné, tvorby a čerpání finančních prostředků na obnovu VaK ČR a pro potřebu kontrolní činnosti. Spolupráce při nastavování metodiky benchmarkingu v oboru vodovodů a kanalizací a její uplatňování v rámci zajišťování veřejnoprávní regulace.


POŽADAVKY KLADENÉ NA UCHAZEČE:

Vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu


NABÍZÍME:

Práci v menším kolektivu, pružnou pracovní dobu, 5 týdnů volna + 5 dnů indispozičního volna a další volno podle zákona o státní službě, možnost jazykového i odborného vzdělávání, příspěvku na kulturu, dovolenou, sport apod.

 

DALŠÍ INFORMACE:

Služební poměr na dobu na dobu neurčitou.

12. platová třída -  podle nařízení vlády ČR č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě

Místo výkonu práce: Ministerstvo zemědělství, Těšnov 17, Praha 1

 

PŘEDPOKLÁDANÉ DATUM VZNIKU SLUŽEBNÍHO POMĚRU OD 1. 11. 2017

UCHAZEČI SE MOHOU HLÁSIT DO  30. září 2017

 

Sdílejte tuto nabídku se svými přáteli

Další nabídky od firmy Ministerstvo zemědělství

ministerstvo-zemedelstvi-logo.png STÁŽE NA MINISTERSTVU…