als.png ANALYTICKÝ CHEMIK - FOOD CHEM. SECTION

Kontaktovat personalistu

ALS Czech Republic, s.r.o.

Provozuje moderní analytické laboratoře, nabízí širokou škálu služeb v oblasti chemických, radiochemických, mikrobiologických a fyzikálních měření. Prováděné analýzy pokrývají převážně oblast životního prostředí, potravin, farmacie a olejů.

Typ práce: Práce na plný úvazek, Lokalita: Praha / vloženo 28.8.2017

V současné době hledáme posilu do laboratoře Potravinové chemie na pozici:

ANALYTICKÝ CHEMIK – FOOD CHEMISTRY SECTION

Náplň práce:
• Provádění a vyhodnocování chemických analýz vzorků potravin.
• Administrativní činnost spojená s měřením a vyhodnocováním vzorků, reporty.
• Spolupráce na systému kontroly kvality a na zaškolování nových pracovníků.
• Spolupráce na vývoji a validaci nových metod.
• Zodpovědnost za údržbu laboratorních strojů a zařízení.
• Komunikace se spolupracovníky.

Požadavky:
• VŠ potravinářského nebo chemického směru.
• Praxe v analytické laboratoři výhodou.
• Zkušenosti s ITP výhodou.
• Pečlivost, spolehlivost, samostatnost a časová flexibilita.
• Pozitivní, komunikativní a dobře organizovaná osobnost.
• Odolnost vůči stresu, iniciativa a elán pro práci.
• Základní znalost AJ.

Nabízíme:

• Zázemí mezinárodní společnosti.
• Možnost karierního růstu.
• Zajímavou práci na moderních přístrojích.
• Platové podmínky odpovídající dané pozici.
• Zaměstnanecké výhody – 5 týdnů dovolené, stravenky, penzijní připojištění, Multisport, osobní ohodnocení apod.

Místo pracoviště: Na Harfě 336/9, 190 00  Praha-Vysočany

HR specialist:

+420 284 081 662