VUZV.jpg VĚDECKÝ PRACOVNÍK SE ZAMĚŘENÍM NA GENETIKU A ŠLECHTĚNÍ GENETICKÝCH ŽIVOČIŠNÝCH ZDROJŮ

Kontaktovat personalistu

Výzkumný ústav živočišné výroby, v. v. i.

Výzkumný ústav živočišné výroby, v.v.i. (VÚŽV, v.v.i.) je veřejnou výzkumnou institucí, zřízenou Ministerstvem zemědělství České republiky (MZe).

Typ práce: Práce na plný úvazek, Lokalita: Praha / vloženo 28.8.2017

Výzkumný ústav živočišné výroby, v.v.i., Praha 10 Uhříněves vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa
VĚDECKÝ PRACOVNÍK SE ZAMĚŘENÍM NA GENETIKU A ŠLECHTĚNÍ GENETICKÝCH ŽIVOČIŠNÝCH ZDROJŮ

Náplň práce:

  • Samostatná práce při analýze a úpravách datových souborů.
  • Provádění výpočtů populačních parametrů a dalších vyhodnocení u různých vlastností hospodářských zvířat (inbreeding,  efektivní velikosti populací, genetická diverzita, atd.).
  • Studium odborné a vědecké literatury.
  • Zpracování výsledků a publikační činnost.

Požadujeme:

  • VŠ zemědělského /přírodovědeckého/matematického/statistického směru.
  • Ukončené doktorské studium v oboru ve shodě s náplní požadované práce.
  • Výborná znalost základů genetiky a statistiky, výhodou znalost genetických živočišných zdrojů.
  • Znalosti počítačových aplikací užívaných při statistickém vyhodnocení dat (SAS, R apod.) včetně praktických zkušeností. Základní znalosti OS Linux..
  • Schopnost samostatně publikovat.
  • Pečlivost, samostatnost, spolehlivost, organizační schopnosti, schopnost práce v kolektivu.
  • Znalost cizího jazyka podmínkou.
  • Zájem o další vzdělávání se v oboru.

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr.
  • Mzdové ohodnocení  20 – 32 tis. Kč dle kvalifikace a doby praxe.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Zaměstnanecké benefity.
  • Datum nástupu dle dohody.