AGROAD-logo-XS.JPG MANAŽER ZAHRANIČNÍHO OBCHODU

Kontaktovat personalistu

AGROAD, s.r.o.

Stěžejní činností společnosti je velkoobchodní prodej náhradních dílů na traktory ZETOR. Dále dodává díly na nákladní vozy TATRA, AVIA a LIAZ.

Typ práce: Práce na plný úvazek, Lokalita: Kuřim / vloženo 28.8.2017

MANAŽER ZAHRANIČNÍHO OBCHODU

Pracovní náplň:

  • vyhledávání a kontaktování klientů, vytvoření cenové nabídky, uzavírání objednávek,
  • komunikace a udržování vztahů s klienty, jednou za rok osobní návštěva klienta,
  • dohled na proces expedice a správné manipulace se zbožím,
  • vyřizování případných reklamací, zajištění zpětné vazby a po-nákupního servisu.

Očekáváme:

  • vysokoškolské vzdělání (ekonomické, technické nebo zemědělské zaměření)
  • znalost anglického jazyka na úrovni B2, další jazyk výhodou,
  • znalost produktů MS Office - Excel, Word
  • obchodní dovednosti, schopnost samostatné práce i práce v kolektivu, schopnost řešit problémy,
  • schopnost individuální péče o zákazníka,
  • zodpovědnost, spolehlivost, čistý trestní rejstřík,
  • všeobecný přehled a ochota dále se vzdělávat,
  • aktivní přístup, cílevědomost.

Nabízíme:

  • práce pro stabilní společnost s dlouholetou tradicí,
  • možnost pružné pracovní doby nebo i homeoffice, odměny za dosažení ročního cíle prodejů, prémie za zlepšující návrhy,
  • práce v moderním prostředí, firemní mobil, PC,
  • odměňování v podobě benefitů (příspěvek na stravování, nápoje zdarma po celou dobu výkonu práce).