ragt_czech.jpg ASISTENT ŠLECHTĚNÍ

Typ práce: Práce na plný úvazek, Lokalita: Branišovice / vloženo 14. 8. 2017

RAGT Czech, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici ASISTENTA ŠLECHTĚNÍ pšenice ozimé na šlechtitelské stanici Branišovice.

Náplň práce:

  • Zakládání, vedení a vyhodnocování maloparcelních pokusů,
  • polní pozorování (vyhodnocování stavu porostu, metání, selekce, ...),
  • práce v laboratoři (základní rozbory kvality a její hodnocení).

Požadavky:

  • Odpovědný přístup k práci, pečlivost, komunikativnost, samostatnost, flexibilita,
  • základní znalost anglického jazyka a práce na počítači,
  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání zemědělského směru výhodou, ne však podmínkou,
  • řidičský průkaz skupiny B a T výhodou, ne však podmínkou.

Nabízíme:

  • Odpovídající finanční ohodnocení,
  • zajímavá, stabilní a perspektivní práce,
  • zázemí nadnárodní společnosti.