contipro.png TRAINEE PROGRAMY 2017/2018 v oblasti aplikovaného výzkumu

Kontaktovat personalistu

Contipro a.s.

Biotechnologická společnost Contipro: vyrábí kyselinu hyaluronovou pro farmacii a kosmetiku.

Typ práce: Trainee program, Lokalita: Dolní Dobrouč / vloženo 21.4.2017, platná do:  19. 05. 2017

Nastartujte svou kariéru v oblasti aplikovaného výzkumu. Staňte se na 1 rok výzkumným pracovníkem ve společnosti Contipro a.s. - contipro.com. Poznejte, jak funguje jedno z nejmodernějších výzkumných pracovišť ve střední Evropě.
V rámci jednoho roku si projdete různými výzkumnými odděleními, zapojíte se do zajímavých projektů a poznáte, jak to chodí v oblasti komerčního výzkumu na světové úrovni.
Hledáme končící studenty magisterského studia nebo čerstvé absolventy oborů chemie, biologie, biotechnologie, farmacie a medicíny.

Trainee program je jednoletý adaptační a rozvojový program pro absolventy magisterského stupně studia vysokých škol z následujících oblastí – biologie, chemie, fyzika, farmacie, medicína nebo biochemie s praxí v maximálním rozsahu jednoho roku. Program nabízí absolventům poznat různá pracoviště společnosti a seznámit se s jejich aktivitami. Účastník postupně střídá jednotlivá oddělení a pracuje na konkrétních projektech jako plnohodnotný člen týmu. Na každém z pracovišť zůstává 4 měsíce a získává z něho hodnocení (referenci). Důležitým kritériem při výběru vhodných účastníků jsou komunikační schopnosti a samostatnost při řešení přidělených úkolů. V rámci programu je účastník zaměstnancem společnosti Contipro s roční smlouvou na dobu určitou a tříměsíční zkušební dobou. Po ukončení trainee programu lze přejít na trvalý pracovní poměr ve společnosti Contipro. Výběrové řízení na všechny trainee pozice proběhne v červnu 2017.

Detailní popis Trainee programů č. 1, 2, 3, 4 a 5 v souboru ke stažení.

CO VÁS ČEKÁ:

  • roční Trainee program začínající 1. 9. 2017,
  • každé 4 měsíce nový výzkumný tým, nová výzva,
  • možnost vyzkoušet si práci na nejmodernějším vybavení,
  • jedinečný rok plný zážitků a nových přátel.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

  • v době nástupu ukončený magisterský stupeň studia VŠ, maximálně 1 rok od ukončení (obor chemie, biologie, biotechnologie, farmacie, medicína),
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni,
  • praxe není podmínkou!

JDETE DO TOHO? NEPROPÁSNĚTE DEADLINY!

PŘÍJEM PŘIHLÁŠEK: nejpozději do 19. 5. 2017.
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ: červen.
NÁSTUP: září.