adw.png OBCHODNÍ KONZULTANT PRO VÝŽIVU SKOTU - JIŽNÍ ČECHY

Kontaktovat personalistu

ADW HOLDING, a.s.

Výroba a prodej kvalitních produktů a poskytování komplexních služeb pro zemědělce, včetně servisu a poradenství.

Typ práce: Práce na plný úvazek, Lokalita: Okříšky

Pro jednu ze společností, ADW FEED, a.s., hledáme pro posílení našeho týmu vhodné kandidáty na pozici OBCHODNÍ KONZULTANT PRO VÝŽIVU SKOTU - JIŽNÍ ČECHY.

Pracovní náplň:

  • aktivní přístup k sebevzdělávání- provádění dalších činností dle instrukcí přímého nadřízeného,
  • zajišťování reportingu o prodeji, poskytování zpětné vazby z trhu,
  • aktivní podpora spolupráce a využívání podpory v rámci obchodního týmu, produktových specialistů ve firmě i mezi firmami v rámci skupiny,
  • plánování a spolupráce na zajišťování aktivit na podporu prodeje,
  • spolupráce při tvorbě produktové strategie,
  • sledování a vyhodnocování konkurenčního prostředí,
  • zajištění servisu pro zákazníky ve svém regionu z pohledu objednávek zboží, přípravy návrhu krmné dávky, faremního auditu a jiné, …,
  • plánování a naplnění obratu a řízení pohledávek ve svěřené oblasti a produktu,
  • aktivní vyhledávání a budování sítě nových zákazníků v regionu Jižní Čechy.

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání se zaměřením na výživu hospodářských zvířat,
  • praxe na obdobné pozici výhodou,
  • dobrá znalost práce na PC,
  • řidičský průkaz sk.B (aktivní řidič - každodenní návštěvy u zákazníků),
  • znalost AJ na komunikativní úrovni,
  • komunikativnost, schopnost týmové spolupráce,
  • dobré prezentační a obchodní dovednosti,
  • analytické schopnosti, ochotu učit se novým věcem,
  • pozitivní myšlení, rozhodnost, odpovědnost,
  • loajálnost, časová flexibilita, aktivita,
  • důsledný a samostaný přístup k povinnostem.

Nabízíme:

  • pestrou práci v dynamicky se rozvíjející ryze české společnosti,
  • osobní automobil (s možností používání k soukromým účelům), mobilní telefon, notebook,
  • motivující platové ohodnocení,
  • příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu,
  • další firemní bonusy a výhody.