farmtec.jpg TECHCAMP - TRÉNINKOVÝ KURZ PRO OBCHODNÍKY, PRODUKTOVÉ SPECIALISTY A TECHNOLOGY

Kontaktovat personalistu

FARMTEC a. s.

Farmtec, a.s., poskytuje komplexní služby v oblasti investic do zemědělství - především v živočišné výrobě a v obnovitelných zdrojích energie.

Typ práce: Absolventský program, Lokalita: Jistebnice

FARMTEC, a.s., hledá nové perspektivní zaměstnance, u nichž nově požaduje účast v tréninkovém kurzu. TechCamp Vás připraví po praktické i teoretické stránce na pozice OBCHODNÍK, PRODUKTOVÝ SPECIALISTA A TECHNOLOG.

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v úspěšné firmě,
  • možnost výrazného odborného růstu,
  • zaměstnanecké benefity,
  • dobré mzdové ohodnocení.

Náplň kurzu:

  • Délka kurzu je podle zaměření 6–12 měsíců,
  • účastník bude získávat praktické zkušenosti na vybraných chovech skotu a prasat, zároveň projde teoretickou přípravou a zaučením na centrále společnosti a regionálních pobočkách,
  • ubytování bude zajištěno na farmách, nebo v blízkém okolí na náklady společnosti,
  • celkově účastník absolvuje 20 až 40 týdnů na 4 až 8 farmách, 3 dny intenzivního teoretického vzdělávání, 2 týdny práce na oblastním ředitelství, 1 týden na centrále firmy v Jistebnici u Tábora.

Požadavky na:

  • SŠ nebo VŠ zemědělského nebo technického směru, případně i jiné zaměření u pozice obchodníka,
  • chuť učit se v praxi jak funguje chov hospodářských zvířat a přiložit ruku k dílu,
  • dobré komunikační schopnosti, flexibilita a samostatnost,
  • znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook),
  • řidičský průkaz sk. B.

Nástup:

  • vstup do programu TechCamp je možný kdykoli, program běží kontinuálně.